PREZENTACJA MULTIMEDIALNA NA WESELU – 700zl

Wyobraźcie sobie moment na swoim weselu, kiedy chcecie rozbawić gości lub na przykład w ramach podziękowań dla rodziców, na Wasz znak zostaje wyświetlona prezentacja multimedialna na projektorze. Podczas tego „show” zobaczycie na olbrzymim ekranie Wasze stare zdjęcia, na których widać zarówno rodziców, Was malutkich w kołyskach…aż po zdjęcia z czasów obecnych. To wszystko w akompaniamencie dobrej muzyki oraz komentarzy do prezentacji. Uwierzcie mi, na twarzach wielu gości weselnych zobaczycie łzy wzruszenia, wielką radość w oczach – a na koniec przedstawienia gromkie brawa!
 
Prezentacja multimedialna na weselu - Lublin
Jak powstaje taka prezentacja multimedialna?
Otóż, przekazujecie mi około 100 fotografii w postaci zwykłych odbitek, które później skanuję i poddaje retuszowi. Następnie wspólnie z Wami wybieram kilka utworów muzyczynych, które szczególnie Wam się podobają. Często zachęcam Młodą Parę do kilku śmiesznych lub pikantych komentarzy do wybranych zdjęć – dzięki czemu z całości powstaje dynamiczna, wesoła i multimedialna historia, która zabawi wszystkich gości weselnych.
 
W jaki sposób i kiedy zostanie wyświetlona?
Dysponuję własnym projektorem multimedialnym oraz ekranem do wyświetlania prezentacji w dużym formacie. Tylko od Was zależy kiedy zostanie wyświetlona prezentacja. Najczęściej jednak wyświetlana jest w trakcie lub po oczepinach.
Prezentacja wyświetlana na weselu - Lublin
 
Jeżeli zdecydujecie się na pakiet EXCLUSIVE otrzymacie ode mnie prezentację multimedialną w promocyjnej cenie 300zł. Dodatkowo przekażę Wam prezentację na płycie DVD w specjalnie zaprojektowanym etui.

fotograf na chrzest South Florida wedding photographers
Boca Raton wedding photography
Florida wedding photographers
ubezpieczenia Kraków Warta kod bilety autokarowe online
grzejniki podłogowe meble indyjskie sklep meble z litego drewna Google